Sieci PDF Drukuj Email

LANNasza firma specjalizuje się również w projektowaniu i uruchamianiu niezawodnych sieci LAN i WLAN. Szczególny nacisk kładziemy na bezawaryjne działanie i możliwość szybkiej modernizacji bądź też rozbudowy istniejącej sieci. Sieci LAN (Local Area Network) obejmują swoim zasięgiem stosunkowo mały obszar i fizycznie łączą ze sobą stacje robocze, serwery, drukarki sieciowe i inne urządzenia biurowe.

Dobrze zaprojektowana i wykonana sieć pozwala na szybką komunikacje między komputerami podnosząc w ten sposób wzrost wydajności pracy.  W przypadku kiedy po prostu nie ma miejsca na zbędne okablowanie, naszym klientom proponujemy sieci oparte na technologii bezprzewodowej WLAN (Wireless LAN)

Niżej prezentujemy Państwu kilka podstawowych możliwości wykorzystania technologii bezprzewodowej:

  • bezprzewodowy dostęp do internetu w domu i biurze
  • bezprzewodowa komunikacja między komputerami stacjonarnymi lub notebookami
  • bezprzewodowa wymiana danych między urządzeniami

Główne korzyści wynikające z używania technologii WLAN to miedzy innymi:

  • nieograniczony (aczkolwiek nieosiągalny dla niepowołanych osób) dostęp do sieci za pomocą komputerów PC lub notebooków bez konieczności podłączania kabli
  • łatwe dodawanie kolejnych nowych stacji roboczych
  • możliwość budowy sieci od podstaw lub jako nakładkę do już istniejącej

Oferujemy Państwu usługi spełniające najwyższe wymagania zarówno pod względem bezpieczeństwa obiegu informacji, jak i szybkiej transmisji dużej ilości danych.

 

Nasze prace