Jesteś tu :  Główna Oferta
ogólna


Obsługa firm PDF Drukuj Email

Informatyczna obsluga firm

INFORMATYCZNA OBSŁUGA FIRM

Proponujemy usługi w zakresie obsługi informatycznej państwa firmy. Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa danych, tworzenia i utrzymania sieci komputerowych.

Poszukujesz nowych rozwiązań dla firmy?

Twoja strona internetowa wymaga aktualizacji?

Potrzebujesz by ktoś zadbał o firmowe komputery?

 
Sieci PDF Drukuj Email

LANNasza firma specjalizuje się również w projektowaniu i uruchamianiu niezawodnych sieci LAN i WLAN. Szczególny nacisk kładziemy na bezawaryjne działanie i możliwość szybkiej modernizacji bądź też rozbudowy istniejącej sieci. Sieci LAN (Local Area Network) obejmują swoim zasięgiem stosunkowo mały obszar i fizycznie łączą ze sobą stacje robocze, serwery, drukarki sieciowe i inne urządzenia biurowe.

 
Tworzenie stron WWW PDF Drukuj Email

Tworzenie stron wwwSpecjalizujemy się w systemach portalowych, idealne dla średnich i dużych firm, które chcą mieć kontakt z klientem przez Internet. Wszystkie zmiany są dokonywane przez stronę WWW idealne dla ludzi nie znających się na kodzie HTML. Rozwiązanie to pozwala na stworzenie rozbudowanego serwisu informacyjnego, którego zawartością można w łatwy sposób administrować. 
Serwery PDF Drukuj Email

serwerInstalujemy i konfigurujemy systemy serwerowe - dotyczy systemów z rodziny *UNIX*owej (wszelakie dystrybucje Linuxowe, a także FreeBSD/OpenBSD/NetBSD, Solaris, AIX ) jak również systemów firmy Microsoft (Windows NT/2000/XP/2003) - według potrzeb klienta. Sprawdzamy i w razie potrzeby wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia także na działających juz systemach

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
feed-image RSS 2.0