Grafika PDF Drukuj Email

GrafikaGrafika w naszej ofercie jest robiona na potrzeby tworzenia stron WWW (webmastering). Tworzymy również znaki firmowe (logotypy), papier firmowy, ulotki, wizytówki oraz skład do druku. Specjalizujemy się w systemach portalowych, idealne dla średnich i dużych firm, które chcą mieć kontakt z klientem przez Internet. Wszystkie zmiany są dokonywane przez stronę WWW idealne

dla ludzi nie znających się na kodzie HTML. Rozwiązanie to pozwala na stworzenie rozbudowanego serwisu informacyjnego, którego zawartością można w łatwy sposób administrować.

CMS - Content Management System - to system zarządzania treścią, który zaczyna odgrywać kluczową rolę w realizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć internetowych (serwisy www, portale korporacyjne, strony firmowe). Dzięki tym systemom strony charakteryzują się zawsze aktualnością i szybkością obiegu informacji. Systemy te ułatwiają kontakt z klientami, a także partnerami handlowymi. Jednorazowa inwestycja w system CMS zwróci się bardzo szybko, gdyż do aktualizacji strony nie będzie już konieczne zatrudnianie sztabu specjalistów, którzy zajmowali się przetwarzaniem informacji do formatu prezentowanego w internecie.

Szybkość zwrotu inwestycji jest wprost proporcjonalna do ilości publikowanych informacji i częstości ich aktualizacji. System umożliwia Państwu efektywne zarządzanie treścią oraz grafiką na stronie. Obsługa odbywa się za pośrednictwem strony www i wymaga od redaktora serwisu wyłącznie umiejętności poruszania się po stronie www bez znajomości HTML i bez specjalistycznego oprogramowania.

Rozwiązanie to pozwala na stworzenie rozbudowanego serwisu informacyjnego, którego zawartością można w łatwy sposób administrować. System CMS umożliwia samodzielną, nieskomplikowaną modyfikację struktury i zmianę zawartości stron internetowych.

Głównymi cechami CMS są oddzielenie zawartości serwisu od jego struktury i wyglądu oraz zautomatyzowanie procesu tworzenia nawigacji, umożliwia to dopasowanie funkcjonalności serwisu do potrzeb Klienta.

Opis przykładowych technik:

Flash: Tworzenie i animowanie grafiki wektorowej, tworzenie grafiki sieciowej, obsługa strumieniowego przesyłania danych.

HTML: Znormalizowany język hipertekstowego znakowania informacji do tworzenia i opisywania dokumentów sieci WWW.

Java Script : Język programowania, który wprowadza interaktywność na stronie WWW.

CSS: Arkusz styli kaskadowych.

PHP: PHP (akronim rekursywny "PHP: Hypertext Preprocessor"), jest szeroko używanym językiem skryptowym ogólnego zastosowania, tworzonym na zasadach Open Source, dopasowanym do potrzeb aplikacji WWW, z możliwością zagnieżdżania w HTML.

 

Nasze prace